|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Material: | Aluminum Alloy |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name | 10*40W Led moving bar |
| Voltage | AC100V-240V 50-60HZ |
| Rated Power | 300W |
| LED Qty | 10x40W RGBW 4 in 1 LEDs |
| Beam Angle | 2° |
| Independent control each LEDS | |
| Control mode | DMX 512, Auto, Master-slave, RDM |
| Tilt | 200° (16bit) Electric correction |
| DMX Channel | 13/41CH |
| Net weight | 13.6Kg |
| Body size | 110*92*24cm |




