|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Kind: | Stage Light |
| Application: | Stage, Dance Effect Lights, Film and Television |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Voltage | AC110V / 220V, 50Hz / 60Hz |
| Power | 1000W |
| Warm-up Time | 30S |
| Tank Capacity | 2L |
| Fuel Consumption | 0.5L/hour |
| Control | Display, DMX, remote control |
| DMX Channels | 2CH |
| Package Size | 44 x 34 x 34cm |
| Shipping Weight | 9KG |
Our Company: